• 505-569-965
 • kontakt@sfgfx.pl
 • pon - pt: 08.00 - 16.00
 • 4

  sty

  2016

Cooksense HD 8801 – sensownie wyceniona wyciskarka do soków

Chociaż wyciskarka do soków Cooksense HD 8801 jest stosunkowo tania, to znajdziemy w niej wysokiej klasy materiały, takie jak ULTEM. Wykonane są z niego wałek i elementy sitka. Jest to istotne, ponieważ ta substancja nie reaguje z sokiem, dzięki czemu nie zanieczyszcza go w najmniejszym nawet stopniu, a do tego zachowuje trwałość znacznie dłużej, niż łatwo ulęgające degradacji sitka plastikowe. Kluczem do sukcesu jest tu twardość materiału, która jest ponad ośmiokrotnie większa niż typowego plastiku. Daje to możliwość bezpiecznego wyciskania soków bez obawy, ze jakiekolwiek elementy doznają uszkodzeń mechanicznych lub zostaną starte. Warto dodać, że przedmiot ten nie jest produkowany w Chinach, ale w Korei, czyli w kraju, gdzie takie urządzenia są najpopularniejsze.

Wałek urządzenia ma unikalną konstrukcję. Jego liście znakomicie radzą sobie z wyciskaniem zielonych soków, gdyż są w stanie pobierać z misy odpowiednią ilość materiału i efektywnie pracować. Sama miska też jest wyjątkowa, ponieważ jej nowy projekt ułatwia oddzielanie pulpy od soku, przez co sok jest znacznie klarowniejszy niż w innych konstrukcjach tego typu. Bardzo przyjemnym dodatkiem do wyciskarki jest nakładka mincer. Pozwala nam ona na przygotowywanie soków zielonych, ale także na szatkowanie warzyw i kruszenie lodu, a dzieci ucieszą się z sorbetów owocowych. Bardzo często przydaje się też jej funkcja skutkująca powstaniem pełnej homogenizacji składników.

Cooksense HD 8801 wyposażona jest w silnik o mocy 200W. Pozwala to na energooszczędność przy wystarczającej mocy do ciągłej pracy z twardymi warzywami. Zastosowana przekładnia jest w stanie ograniczyć prędkość jego pracy do 47 obrotów na minutę, dzięki czemu żadne substancje odżywcze nie są niszczone, a hałas związany z pracą urządzenia nie przekracza 50 decybeli. W przypadku urządzeń tego typu nie można też całkowicie pomijać kwestii wyglądu zewnętrznego. W tym wypadku mamy do czynienia z bardzo starannym zadbaniem o wszystkie detale w połączeniu z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Daje to ładny i schludny wygląd wyciskarki.

 • Telefon:
  505-569-965

 • ul. Baronowa 4
  34-456 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@sfgfx.pl

O nas
logo-footer

Strona stworzona z myślą o osobach chcących uzyskać przydatne informacje na temat zalet picia świeżych soków oraz produktów do ich pozyskiwania.

Banner
Sklep ekologiczny - www.sklep.puregreen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu pure green. 

© Copyright sfgfx. All Rights Reserved.