• 505-569-965
 • kontakt@sfgfx.pl
 • pon - pt: 08.00 - 16.00
 • 3

  lut

  2016

Flawonoidy w sokach zastępują leki

Jeśli mamy problem z tętnicami, naczyniami krwionośnymi czy chcemy zapobiec rakowi to wydaje się, że flawonoidy, rutyna oraz fitosterole, które znajdują się w sokach będą dla nas kluczowymi składnikami Rutyna W sokach, które będą świeżo wyciśnięte znajdzie się tak wiele składników jak ważne dla nas flawonoidy, rutyna czy kwercetyna. Te składniki działają razem z witaminą C i gwarantują między innymi uszczelnianie naszych naczyń krwionośnych. Dzięki temu wirusom oraz bakteriom będzie trudniej dostać się do organizmu. W przypadku bioflawonoidów można oczekiwać, że możliwe stanie się uszczelnianie nawet tych najdrobniejszych naczyń krwionośnych kapilarów. Jest to bardzo ważne, ponieważ to właśnie one gwarantują, że każda nasza komórka dostaje odżywcze substancje konieczne do życia a jednocześnie usuwane są te składniki, które organizmowi nie są potrzebne.

Co jeszcze mogą dla ciebie zrobić bioflawonoidy w sokach? - doskonale pomagają w leczeniu hemoroidów, żylaków czy krwawień - zatrzymują utlenianie się witaminy C - ograniczą możliwość powstania zakrzepów krwi, które prowadzić mogą do udaru - zatrzymują dobry cholesterol i nie pozwalają na jego utlenienie. Proces utlenienia prowadzi bowiem do zatkania tętnic. Ale soki to nie tylko flawonoidy. Co jeszcze zawierają? jeśli spożywamy soki, w których znajdują się fitosterole to można być pewnym, że ryzyko chorób serca będzie zdecydowanie mniejsze. Takie składniki znajdują się między innymi w sokach z traw zbóż. Mogą także łagodzić skutki menopauzy oraz działają jako terapia hormonalna. Wyciskarki nowoczesne poradzą sobie z wyciskaniem również traw zbóż. Sulforafan na raka Sok z kiełkami brokułu to oczywiście doskonały produkt na nasze zdrowie. Znajduje się tam taki składnik jak sulforafan, który będzie obniżał ryzyko raka piersi. Wyciskając sok warto więc wrzucić do sprzętu kiełki brokułu, by zagwarantować sobie pozytywne składniki dla organizmu. 

Antyrakowo działają też soki z.. Pomidorów i znajduje się tam kwas p-kumarowy, likopen i kwas chloragenowy – to wszystko składniki, które zatrzymują raka i czynniki do niego prowadzące Kapusty – mają izotiocyjanin fenetylowy, który zatrzymuje raka płuc Granat, winogron – mają w sobie kwas elagowy, który będzie neutralizował czynniki rakotwórcze, które powodują zwyrodnienie DNA w komórkach Kiełki soi – bogate w działającą przeciw nowotworom genisteinę. Marchewki – mają ponad 100 karotenoidów, które będą wykazywać silne działanie przeciwkonowotworom, ale mogą także wpływać na większą odporność i pozwalają na skuteczniejsze oczyszczenie organizmu z metali ciężkich, mogą wpływać na koloryt skóry Kiełki czosnku – znajduje się w nim allicyna, saponina oraz związki fenolowe działają antyrakowo ale walczą także z chorobami serca, przeziębieniem.

 • Telefon:
  505-569-965

 • ul. Baronowa 4
  34-456 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@sfgfx.pl

O nas
logo-footer

Strona stworzona z myślą o osobach chcących uzyskać przydatne informacje na temat zalet picia świeżych soków oraz produktów do ich pozyskiwania.

Banner
Sklep ekologiczny - www.sklep.puregreen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu pure green. 

© Copyright sfgfx. All Rights Reserved.