• 505-569-965
 • kontakt@sfgfx.pl
 • pon - pt: 08.00 - 16.00
 • 22

  sty

  2016

Najlepsze marki wyciskarek do soków Cz.II

Model HUROM HG 2G. Model HUROM HG 2G to wyciskarka klasy Premium. W takim modelu możemy przetworzyć warzywa, owoce ale i trawy czy rośliny liściaste. Zastosowano również technologię pozbawioną bisfenolu. Wyciskarka jest dostępna w trzech podstawowych kolorach, czyli czerwonym, ciemno brązowym oraz srebrnym. Wyciskarka ma bardzo innowacyjne rozwiązania budowy.Wyposażona jest w pojedynczy wałek pionowy i dodatkowo w dwie łopatki, co pozwoliło na zmianę tradycyjnego wyciskania soku. Obroty zmniejszone są do 40 na minutę, a dzięki temu sok nie jest tak mocno utleniony jak w zwykłych wyciskarkach. Urządzenie ma wbudowany system samoczyszczący, dzięki któremu można umyć urządzenia bez pracochłonnego rozkręcania części. Czas gwarancji jakie daje producent to 2 lata na prawidłowe funkcjonowanie podstawowych części, a 10 lat na pracę silnika.

Model HUROM HU 700. To model wyciskarki dzięki któremu każdy pasjonat zdrowego żywienia szybko i sprawnie przygotuje pyszne soki z warzyw i owoców. Model HUROM HU 700 różni się od innych wyciskarek budową – posiada innowacyjne rozwiązanie modułu pionowego, więc zajmuje mniej miejsca w kuchni niż standardowa wyciskarka. Jest wyposażony także w wolnoobrotowy ślimak, który dzięki pionowemu położeniu pozwala na szybsze przygotowanie soku, ponieważ nie musimy popychać surowców jak w tradycyjnym systemie. Proces czyszczenia jest łatwy i nie zabiera dużo czasu, wystarczy umyć poszczególne części pod bieżąca wodą. Całość obsługuje się bardzo łatwo, panel sterowania jest czytelny i przejrzysty. Okres gwarancji oferowany przez producenta to 10 lat na działanie silnika i pozostałe części.

Model HUROM GD. Ten model to urządzenie wielofunkcyjne, wysokiej jakości i nisko awaryjne. Wyciskarka ma sporej wielkości komorę załadunkową, mechanizm ślimakowy z systemem wolnych obrotów. Ma nowoczesny design i kilka funkcji dzięki którym możemy obyć się bez wielu innych sprzętów AGD w domy. Ten model oprócz przygotowania soków, pomoże nam również w przygotowaniu makaronów, musów, w mieleniu i rozdrabnianiu surowców, a także w przygotowaniu produktów homogenizowanych i sorbetów. Takie urządzenie to sposób na przygotowanie zdrowych i pożywnych posiłków dla całej rodziny.

Model HUROM 2G Premium. To model o pionowej budowie, w którym zastosowano wałek z podwójną łopatką, która zwiększa wydajność i jakość wyciskanych soków. Do produkcji użyto materiałów bezpiecznych i zdrowych dla użytkownika, usunięto materiały zawierające bisfenol. Model ten posiada system zabezpieczający przypadkowe uruchomienie urządzenia. Proces czyszczenia jest łatwy dzięki dołączonym asesoriom. Ma nowoczesny design, kolorystykę, a dzięki pionowej budowie nie zajmuje dużo miejsca w kuchni. Producent daje 10 letnią gwarancję na silnik i 2 lata na poszczególne części.

 • Telefon:
  505-569-965

 • ul. Baronowa 4
  34-456 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@sfgfx.pl

O nas
logo-footer

Strona stworzona z myślą o osobach chcących uzyskać przydatne informacje na temat zalet picia świeżych soków oraz produktów do ich pozyskiwania.

Banner
Sklep ekologiczny - www.sklep.puregreen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu pure green. 

© Copyright sfgfx. All Rights Reserved.