• 505-569-965
 • kontakt@sfgfx.pl
 • pon - pt: 08.00 - 16.00
 • 1

  lut

  2016

Plusy naturalnych soków oraz wady sklepowych.

Trzeba się zgodzić z tym, że to natura zawsze najlepiej wie co będzie dla nas najlepsze. Dlatego lepiej odejść do tego co chemiczne i wspomagane sztucznymi składnikami na rzecz produktów naturalnych, które będą po prostu lepsze dla zdrowia. Soki Praktycznie nie ma człowieka na świecie, który nie będzie lubił napić się słodkiego soku owocowego, przygotowanego ze świeżych owoców. Dlatego warto sobie przyjemność spożywania takiego soku zapewnić. Wystarczy zainwestować w dobre urządzenie, by każdego dnia samodzielnie przygotowywać sobie sok i cieszyć się pełnią smaku. Co najważniejsze takie owoce będą doskonałą propozycją, ponieważ dzięki nim sami mamy kontrole nad tym co do naszej szklanki trafi. Jak się zdaje w związku z tym powinniśmy wybierać taki sok, bez zagęszczaczy, chemii czy dodatkowego cukru.

Plusy. Za tym, by samodzielnie wyrabiać soki owocowe przemawiać będzie wiele przesłanego. Picie soku, który samodzielnie przygotujemy to zawsze doskonałe rozwiązanie, ponieważ w ten prosty sposób będziemy mogli do swojego organizmu dostarczyć dzienną dawkę witamin i mikroelementów, które będą w doskonałej formie, która będzie łatwo przyswajalna. Znajduje się oczywiście w nich zdrowy cukier o naturalnej formie. Sok taki będzie oczywiście wpływał na oczyszczenie organizmu z toksyn co na pewno będzie ważnym elementem dla naszego zdrowia. Wady gotowych soków Oczywiście na sklepowych półkach znajdziemy wiele gotowych produktów w kartonach i plastikowych butelkach. Mogą one kusić wiele osób, ponieważ producenci zapewniają nas o ich doskonałości. Jednocześnie wiele tego co tam przeczytamy mija się z prawdą.

Pewnie wiele nas wierzy w to, że taki sok będzie dostarczał naszemu organizmowi wszystkie cenne składniki, ale w rzeczywistości różnie z tym będzie, ponieważ nie wiemy na czym taki sok będzie przygotowany. Nie wiemy jakie produkty dokładnie producent użyje do przygotowania soku. Niestety w wielu przypadkach może dojść do tego, że sok jest przygotowywany z użyciem zagęszczonego soku owocowego, a wiec tych naturalnych zdrowych składników będzie tam bardzo mało. W wielu firmach przerabiających soki często do soku wybiera się owoce, które będą pochodzić z tak zwanych spadów w związku z czym ich jakość nie będzie zadowalająca. Dlatego lepiej zdecydować się na dobrą wyciskarkę i przygotowywać sobie sok samodzielnie, ponieważ dzięki temu mamy kontrole spożywania dobrych jakościowo produktów i rzeczywiście takim sokiem dostarczymy witaminy czy minerały do organizmu. Natomiast lepiej zrezygnować powinniśmy z kartonowych soków, które znajdziemy na sklepowych półkach, ponieważ wyglądem mogą zachęcać, ale ich skład nie będzie taki jakiego byśmy oczekiwali.

 • Telefon:
  505-569-965

 • ul. Baronowa 4
  34-456 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@sfgfx.pl

O nas
logo-footer

Strona stworzona z myślą o osobach chcących uzyskać przydatne informacje na temat zalet picia świeżych soków oraz produktów do ich pozyskiwania.

Banner
Sklep ekologiczny - www.sklep.puregreen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu pure green. 

© Copyright sfgfx. All Rights Reserved.