• 505-569-965
 • kontakt@sfgfx.pl
 • pon - pt: 08.00 - 16.00
 • 20

  sty

  2016

Ranking wyciskarek CZ I

Wyciskarki do soku to taki rynek, który ciągle się poszerza. Obecnie mamy już bardzo duży wybór takich urządzeń. Co za tym idzie coraz trudniej będzie wybrać takie urządzenie, które najlepiej się sprawdzi. Jednak nie kierujmy się tutaj ceną, ponieważ nie zawsze będzie ona wyznacznikiem jakości. Mamy także urządzenia słabej jakości, które są drogie, dlatego trzeba uważać. Zanim kupimy jakieś urządzenie warto zapoznać się z tematem i dowiedzieć o poszczególnych sprzętach jak najwięcej.

Kuvings BIG MOUTH B6000. Wyciskarka do soków Kuvings Big Mouth B6000 to świetna propozycja dla tych, którzy nie chcą czekać długo nas sok. Urządzenie pracuje z dużą wydajnością, skraca czas oczekiwania na sok, a jednocześnie jest w stanie skutecznie chronić najważniejsze składniki odżywcze w soku. Ze względu na dobrej jakości materiał użyty do produkcji urządzenia mamy pewność, że sprzęt nie będzie ulegał zarysowaniu, nie podlega działaniu wilgoci. W urządzeniu znajduje się specjalna blokada na silniku, dzięki czemu nie ma obaw, że takie urządzenie może ulec przegrzaniu. Wyciskarka umożliwia także wykorzystywanie urządzenia do mielenia ziół i dodawania ich do soków. Wszystkie elementy wyciskarki będzie można łatwo montować i nie będzie problemów z ich czyszczeniem. Dzięki temu nie powinno być problemów z utrzymaniem czystości urządzenia.

HUROM HH 2G. HUROM HH 2G to nowoczesne urządzenie, które ma pionowy charakter i zastosowany specjalny system z jednym ślimakiem. Znajdują się na urządzeniu dwie łopatki, dzięki czemu doskonale radzą sobie z surowcem i tym samym uda się uzyskać więcej wartościowego soku z utrzymaniem szybkiej wydajnej pracy. Sprzęt obraca się jedynie 40 razy na minutę i tym samym praca wałków nie będzie podgrzewała soku. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że w soku będą utrzymane wszystkie najważniejsze cenne i zdrowe składniki odżywcze. Przygotowana jest także większa misa na sok oraz mamy dwa sita, dzięki czemu można oprócz soku przygotowywać także mus. Wszystkie elementy są tak przygotowane, że można sprzęt utrzymywać wygodnie w czystości.

Angel Juicer 8500s. Angel Juicer 8500S to prawdopodobnie jedno z lepszych urządzeń na rynku. Soki przygotowywane z jego użyciem będą zachowywać wszystkie cenne składniki. W przypadku sokowirówek są one natomiast tracone w trakcie przygotowania soku. Wykonanie z doskonałej stali nierdzewnej to gwarancja, która sprawia, że urządzenie pracuje bardzo sprawnie i można mówić o jego wysokiej efektywności. Jednocześnie części są trwałe i bezpieczne dla zdrowia, ponieważ do produkcji nie wykorzystuje się szkodliwych elementów. Silnik o mocy 180W to dla użytkowników gwarancja przygotowywania soków nawet z najtrudniejszych w obróbce surowców.

 • Telefon:
  505-569-965

 • ul. Baronowa 4
  34-456 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@sfgfx.pl

O nas
logo-footer

Strona stworzona z myślą o osobach chcących uzyskać przydatne informacje na temat zalet picia świeżych soków oraz produktów do ich pozyskiwania.

Banner
Sklep ekologiczny - www.sklep.puregreen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu pure green. 

© Copyright sfgfx. All Rights Reserved.