• 505-569-965
 • kontakt@sfgfx.pl
 • pon - pt: 08.00 - 16.00
 • 25

  sty

  2016

Ranking wyciskarek CZ III

Cooksense HD. Cooksense HD to nowoczesne urządzenie, przy pomocy którego będzie można sobie przygotować zdrowe, wartościowe posiłki. Będą to nie tylko soki warzywno owocowe, ale wiele innych produktów. Sprzęt przygotowany jest w oparciu o wiele nowoczesnych rozwiązań, które zagwarantują, że urządzenie będzie się sprawować lepiej niż tradycyjna sokowirówka ale także będzie lepiej pracować niż niektóre wyciskarki. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją oraz mocą na poziomie 200W. W ten sposób wyciskarka będzie gwarantować nam, że możliwa stanie się praca z twardymi warzywami i owocami. Ponadto taki silnik będzie w stanie nam pracować przez wiele lat. Z pomocą takiego produktu można wyciskać nie tylko pyszny sok, ale będzie można między innymi mielić różne produkty. Wszystko zostaje oparte o pionową konstrukcję, dzięki czemu nie będzie trzeba popychać produktów, ponieważ zamontowany ślimak będzie wciągał kolejne produkty. Cicha praca, łatwe czyszczenie i niewielki rozmiar to czynniki, które powinny zachęcać do wykorzystywania tego sprzętu.

Matstone 6 in 1. Matstone 6 in 1 to nowoczesne urządzenie, które ma uniwersalny charakter i dzięki temu ten sprzęt pozwala nie tylko na przygotowywanie soków ale także na zdrowe sorbety, szatkowanie warzyw czy też przygotowywanie makaronów. System, który opiera się na wolnych obrotach będzie działał z jednym ślimakiem, który będzie pracował bez nagrzewania się, a to sprawia, że przygotowuje się dzięki niemu pyszne i zdrowe soki, ponieważ nie będzie wyższej temperatury i w związku z tym nie zostaną zniszczone wartościowe składniki takiego soku. Całe urządzenie jest przygotowane tak, że jego użytkowanie nie będzie stanowić większego problemu. Sprzęt jest przygotowany z użyciem czujnika termicznego, dzięki czemu nie dojdzie do przegrzania takiego urządzenia. W zestawie mamy także dodatkowo nakładki, dzięki którym będzie można przygotować pasty czy makarony. Mamy oczywiście zestaw pojemników na sok, oraz dobrze dopasowane sita, które pozwolą na przygotowanie soku.

 • Telefon:
  505-569-965

 • ul. Baronowa 4
  34-456 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@sfgfx.pl

O nas
logo-footer

Strona stworzona z myślą o osobach chcących uzyskać przydatne informacje na temat zalet picia świeżych soków oraz produktów do ich pozyskiwania.

Banner
Sklep ekologiczny - www.sklep.puregreen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu pure green. 

© Copyright sfgfx. All Rights Reserved.