• 505-569-965
 • kontakt@sfgfx.pl
 • pon - pt: 08.00 - 16.00
 • 18

  sty

  2016

Wyciskarki i marka Cooksense

Cooksense to jedna z najlepszych firm, które produkują wyciskarki wolnoobrotowe. Dzięki temu, że pracują na wolnych obrotach przygotowywane soki będą zawierać komplet witamin i enzymów, które są ważne dla organizmu. Firma została stworzona przez doświadczone osoby, które kreują zdrowy tryb życia. Przez swoje produkty ta firma chce ludziom pokazywać, że to co jemy oraz jak żyjemy ma bardzo mocny wpływ na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie. Jednym z najlepszych produktów przygotowanych przez tą firmę będzie wyciskarka HD8801, która przez specjalistów określona jest jako jeden z najlepszych sprzętów na rynku. Oprócz tego, że będzie wyciskać soku ma także funkcje mielenia. Urządzenie przygotowywane jest z doskonałych jakościowo materiałów, będzie ciche oraz łatwe w czyszczeniu.

Firma stara się stawiać na najwyższą jakość i przygotowuje swoje urządzenia z materiałów, które będą bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Nie ma w nich szkodliwego bisfenolu. Produkcja urządzeń jest realizowana z użyciem ultemu, który jest materiałem służącym do przygotowywania narzędzi chirurgicznych. Dzięki temu ten produkt, który przygotowany jest z użyciem tego materiału nie będzie wchodził w reakcje ze związkami chemicznymi czy kwasami owocowymi. Najpopularniejsze urządzenia od firmy Cooksense to obecnie wyciskarki, które dodatkowo mają także funkcje mielenia. Doskonała do wyciska soków, przygotowywania sorbetów, musów czy sałatek propozycja, dopracowana w 100% z największą starannością.

Dzięki temu, że występuje z funkcją mielenia będzie można także z jej użyciem przygotować domowe masło orzechowe czy robić placki ziemniaczane. Możliwości tego urządzenia są więc ogromne. Krótki czas wyciskania soku sprawi, że to urządzenie będzie także dobre dla tych osób, którym zależy na oszczędności czasu oraz prostocie całego sprzętu. Zastosowana technika przygotowywania soków gwarantuje, że takie urządzenie sprawdzi się doskonale, a przygotowany z jego użyciem sok będzie gwarantował zachowanie świeżości i wszystkich ważnych składników przez 48 godzin po przygotowaniu, jeśli będzie przechowywany w lodówce.

 • Telefon:
  505-569-965

 • ul. Baronowa 4
  34-456 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@sfgfx.pl

O nas
logo-footer

Strona stworzona z myślą o osobach chcących uzyskać przydatne informacje na temat zalet picia świeżych soków oraz produktów do ich pozyskiwania.

Banner
Sklep ekologiczny - www.sklep.puregreen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu pure green. 

© Copyright sfgfx. All Rights Reserved.