• 505-569-965
 • kontakt@sfgfx.pl
 • pon - pt: 08.00 - 16.00
 • 11

  sty

  2016

Wyciskarki pionowe a wyciskarki poziome - różnice cz I

Wyciskarki pionowe
Pionowa wyciskarka to sprzęt najnowszej generacji, który opiera się na nowoczesnej technologii i wykonuje mniej obrotów. Im mniej obrotów sprzęt wykonuje tym przygotowany sok będzie lepszy, ponieważ będzie miał więcej cennych witamin i enzymów. Taki sok ma także ważne walory lecznice. Przede wszystkim sok przy mniejszej ilości obrotów będzie dużo bardziej zbliżony do naturalnego mechanicznego tłoczenia soku. Dlatego optymalne są urządzenia, które wykonują między 40 a 50 obrotów na minutę. Wyciskarki pionowe to obecnie najnowocześniejsze urządzenia, które wykorzystują także świetne materiały do produkcji wykonuje się tutaj części z Ultemu oraz Tritanu, dzięki czemu są w 100% bezpieczne dla zdrowia, a jednocześnie charakteryzują się wysoką odpornością.

Urządzenia mają także atesty, który potwierdzają, że są przygotowywane bez użycia bisfenoli W niektórych urządzeniach wprowadza się funkcje przepłukiwania, dzięki czemu przy zmianie surowca nie zawsze będzie trzeba urządzenie myć. Właśnie w pionowych wyciskarkach najczęściej taka opcja się pojawia i charakteryzuje się tym, że jest bardzo wygodna. Podobnie jak automatyczne czyszczenie, które odbywa się przy użyciu specjalnych silikonowych wycieraczek, które już w czasie pracy urządzenia wstępnie je czyszczą. W niektórych urządzeniach dąży się więc do wprowadzenia takich rozwiązań, które sprawią, że korzystnie ze sprzętu będzie wygodniejsze.

Dąży się również do tego, by sprzęt dało się łatwiej myć a wcześniejsze funkcje płukania oraz wstępne czyszczenie to takie elementy, które sprawiają, że mycie będzie na pewno łatwiejsze, ponieważ nie będzie konieczności zawsze rozkładać urządzenia, Pionowa wyciskarka jest również dobrym rozwiązaniem, dlatego że tutaj ślimak sam będzie wciągał owoce oraz warzywa. I dzięki temu sprzęt nie będzie się zatykał, nie będzie trzeba surowca popychać. Wyciskarka sama właściwie wciąga produkty i to sprawi, że również będzie efektywniej pracować. Większość pionowych urządzeń jest również mniejszych a dodatkowo mają więcej opcji, ponieważ pozwalają na przygotowanie musów, nektarów, lodów a czasami mogą również kroić warzywa czy mielić mięso, co sprawia, że będą inwestycją o szerszym charakterze.

 • Telefon:
  505-569-965

 • ul. Baronowa 4
  34-456 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@sfgfx.pl

O nas
logo-footer

Strona stworzona z myślą o osobach chcących uzyskać przydatne informacje na temat zalet picia świeżych soków oraz produktów do ich pozyskiwania.

Banner
Sklep ekologiczny - www.sklep.puregreen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu pure green. 

© Copyright sfgfx. All Rights Reserved.