• 505-569-965
 • kontakt@sfgfx.pl
 • pon - pt: 08.00 - 16.00
 • 3

  lut

  2017

Wyjątkowe wyciskarki wolnoobrotowe marki Kuvings

O firmie

Firma GOLD jest obecna na rynku od 1995 roku. Jej wizytówką są wysokiej klasy urządzenia medyczne a także sprzęt gospodarstwa domowego. Od 2013 roku w ofercie firmy znajdują się również produkty marki KUVINGS. Dzięki doświadczeniu i asortymentowi najwyższej jakości GOLD jest jednym ze światowych liderów handlowych w dziedzinie dostarczania urządzeń marki Kuvings. Rozwinięta sieć wykwalifikowanych doradców, działających w sześciu miastach w Polsce, pozwoliła stworzyć profesjonalną obsługę klienta.

Wyciskarka Kuvings

Oferta producenta prezentuje m.in. bestsellerowe modele KUVINGS B6000 i C9500. Jeśli ktoś słyszał o marce Kuvings, to jego pierwsza myśl z pewnością dotyczy właśnie tych urządzeń. KUVINGS B6000 i C9500 są jednymi z najbardziej popularnych wyciskarek na świecie. Uznanie w oczach klientów zdobyły jakością wykonania oraz wydajnością. KUVINGS B6000 i C9500 to wolnoobrotowe wyciskarki, które świetnie sprawdzą się zarówno jako wyciskarki do cytrusów, warzyw liściastych jak i do ziół czy całych owoców.

Strony internetowe oraz praca lifestylowa przepełniona jest różnego rodzaju zestawieniami i rankingami. Jednymi z nich są zestawienia przedstawiające najlepsze i najgorsze sokowirówki lub wyciskarki. Jeśli komuś wydaje się to dziwne, że tego typu rankingi są popularne, niech przypomni sobie to, co ostatnio jest modne.

Wyciskarka do soków

Czy zdrowy tryb życia, diety owocowe i warzywne oraz bycie „fit” nie są obecnie modne?

Oczywiście, że są. Blogi o zdrowych nawykach żywieniowych mnożą się jak grzyby po deszczu. Między innymi na takich stronach można znaleźć wiele informacji o wyciskarkach, a także ich niezaprzeczalnych zaletach.

Marka Kuvings to firma, która wsłuchuje się w potrzeby klientów – produkując najwyższej jakości sprzęty, dostarcza jednocześnie produkt, dzięki któremu można prawdziwie zadbać o swoje zdrowie. My, jako autoryzowany dystrybutor, stanowimy część ciągle rozwijającego się segmentu rynku.

Jeśli zastanawiasz się co wybrać – wyciskarkę czy sokowirówkę, pamiętaj, że tylko wyciskarka da Ci pełnowartościowy sok bogaty w witaminy, minerały i enzymy. Sokowirówka, przez napowietrzanie i nagrzewanie surowca, niszczy wiele cennych składników, przez co przygotowane napoje są już dużo mniej wartościowe.

 • Telefon:
  505-569-965

 • ul. Baronowa 4
  34-456 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@sfgfx.pl

O nas
logo-footer

Strona stworzona z myślą o osobach chcących uzyskać przydatne informacje na temat zalet picia świeżych soków oraz produktów do ich pozyskiwania.

Banner
Sklep ekologiczny - www.sklep.puregreen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu pure green. 

© Copyright sfgfx. All Rights Reserved.